Nabór na wolne stanowiska pracy

 

Ogłoszenia aktualne:


Ogłoszenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie w sprawie zatrudnienia Asystenta Rodziny

Czytaj TUTAJ

 
Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko PRACOWNIK SOCJALNY

Czytaj TUTAJ


W naborze z dnia 07.09.2020 r. na stanowisko Pracownik Socjalny wpłynęły dwie oferty.
Na Pracownika Socjalnego wyłoniono Pani Beatę Cichocką

 Ogłoszenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie w sprawie zatrudnienia ASYSTENTA RODZINY

Czytaj TUTAJ


W naborze z dnia 07.09.2020 r. na stanowisko Asystent Rodziny nie wpłynęła żadna oferta.

 Ogłoszenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie w sprawie zatrudnienia ASYSTENTA RODZINY

Czytaj TUTAJ


Informacja o wynikach naboru

Czytaj TUTAJ
Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko PRACOWNIK SOCJALNY

Czytaj TUTAJ


 

Informacja o wynikach naboru

Czytaj TUTAJ
OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA ASYSTENTA RODZINY - ogłoszenie czytaj tutaj (format pdf).

 

W NABORZE NA STANOWISKO ASYSTENTA RODZINY WYŁONIONO PANIĄ EWĘ  TROĆ 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA WYCHOWAWCY DO PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO W FORMIE PRACY PODWÓRKOWEJ - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

 W NABORZE NA STANOWISKO WYCHOWAWCY DO PLACÓWKI WSPARCIA DZIENNEGO W FORMIE  PRACY PODWÓRKOWEJ WYŁONIONO PANIĄ JOANNĘ LUDWICKĄ

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA MŁODSZEGO OPIEKUNA W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

W NABORZE NA STANOWISKO MŁODSZY OPIEKUN W OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ WYŁONIONO PANIĄ MONIKĘ DEREŃ-POLEK I PANIĄ SYLWIĘ FRONIA

 


  

Ogłoszenie Miejsko-Gminnego Ośrodka pomocy społecznej w Sianowie w sprawie zatrudnienia Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnejogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

W NABORZE NA STANOWISKO ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ WYŁONIONO PANIĄ AGNIESZKĘ FILIPIAK.

 


 

Miejsko-Gminnego Ośrodka pomocy społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko – Pracownik Socjalnyogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

W NABORZE NA STANOWISKO PRACOWNIKA SOCJALNEGO WYŁONIONO PANIĄ EWĘ GLIŃSKĄ

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA WYCHOWAWCY DO PLACÓWKI WSPARCIA DZINNEGO W FORMIE PRACY PODWÓRKOWEJogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).


NA STANOWISKO WYCHOWAWCA W PLACÓWCE WSPARCIA DZIENNEGO W FORMIE PRACY PODWÓRKOWEJ NIE WPŁYNĘŁA ŻADNA OFERTA

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA ASYSTENTA OSOBISTEGO OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).


 

WYNIK NABORU W MGOPS W SIANOWIE:

 

W NABORZE NA STANOWISKO ASYSTENT OSOBISTY OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ W DZIALE POMOCY ŚRODOWISKOWEJ I WSPARCIA RODZINY WYŁONIONO PANIĄ EWĘ GLIŃSKĄ

 OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA NA STANOWISKO REFERENT W DZIALE ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

 

WYNIK NABORU W MGOPS W SIANOWIE:

W NABORZE NA STANOWISKO REFERENT W DZIALE ŚWIADCZEŃ WYŁONIONO PANIĄ MARLENĘ SZCZERBIAK

 OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA KIEROWCY-KONSERWATORA - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).


WYNIK NABORU W MGOPS W SIANOWIE:

W NABORZE NA STANOWISKO KIEROWCA-KONSERWATOR W DZIALE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W DZIENNYM DOMU „SENIOR+ „ WYŁONIONO PANA SŁAWOMIRA MINISZEWSKIEGO

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA  MŁODSZY OPIEKUNA DO DZIENNEGO DOMU „SENIOR +” - czytaj TUTAJ (format pdf).

 

W NABORZE NA STANOWISKO MŁODSZY OPIEKUN  W DZIALE AKTYWIZACJI I INTEGRACJI SPOŁECZNEJ W DZIENNYM DOMU „SENIOR + „ WYŁONIONO PANIĄ MONIKĘ SZAWURSKĄ

 

 
OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA OPIEKUNA - nabór do 25.07.2019 - czytaj TUTAJ (format pdf).

 OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA ASYSTENTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - nabór do 25.07.2019 - czytaj TUTAJ (format pdf).

 
 

 

Archiwum ogłoszeń:

 
 

 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA OPIEKUNA - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA ASYSTENTA OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA REFERENTA - ogłoszenie czytaj TUTAJ (format pdf).

 

W NABORZE NA STANOWISKO REFERENT  W DZIALE KSIĘGOWOŚCI, KADR I OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ WYŁONIONO PANIĄ EMILIĘ PILIPCZUK

 


 

Środowiskowy Dom Samopomocy „SZANSA” w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko: TERAPEUTA - ogłoszenie TUTAJ (format pdf).

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko OPIEKUNA W ŚWIETLICY W SKWIERZYNCE - ogłoszenie TUTAJ (format pdf).

 


 

Środowiskowy Dom Samopomocy „SZANSA” w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko: TERAPEUTA - ogłoszenie TUTAJ (fomat pdf).

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko: REFERENT  W MIEJSKO-GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI KADR I OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ - ogłoszenie TUTAJ (format pdf).

 

"Wynik naboru do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie: W NABORZE NA STANOWISKO: REFERENT W DZIALE KSIĘGOWOŚCI, KADR I OBSŁUGI ADMINISTRACYJNEJ WYŁONIONO PANIĄ ALEKSANDRĘ MAZIARZ"

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko: REFERENT W MIEJSKO-GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE DZIAŁ POMOCY ŚRODOWISKOWEJ I WSPARCIA RODZINY - ogłoszenie TUTAJ (format pdf).

 

"Wynik naboru do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie: W NABORZE NA STANOWISKO: REFERENT W DZIALE POMOCY ŚRODOWISKOWEJ I WSPARCIA RODZINY WYŁONIONO PANIĄ MARTĘ ŁUKAWSKĄ"

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko: KIEROWNIK DZIAŁU POMOCY ŚRODOWISKOWEJ I WSPARCIA RODZINY W MIEJSKO-GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE - ogłoszenie TUTAJ (format pdf).

 

"Wynik naboru do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie: W NABORZE NA STANOWISKO: KIEROWNIK DZIAŁU POMOCY ŚRODOWISKOWEJ I WSPARCIA RODZINY WYŁONIONO PANIĄ MARLENĘ KRZANOWSKĄ"

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko RATOWNIKA MEDYCZNEGO DO DZIENNEGO DOMU "SERNIOR+" na 3/8 etatu - ogłoszenie TUTAJ (format pdf).

Wynik naboru do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie: W NABORZE NA STANOWISKO RATOWNIKA MEDYCZNEGO DO DZIENNEGO DOMU "SENIOR+" WYŁONIONO PANA SEBASTIANA KULESZĘ. 

 

Środowiskowy Dom Samopomocy „SZANSA” w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko TERAPEUTA - ogłoszenie TUTAJ (format pdf).

Wynik naboru do Środowiskowego Domu Samopomocy "SZANSA" w Sianowie: NIE WPŁYNĘŁA ŻADNA OFERTA

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko PRACOWNIK SOCJALNY - ogłoszenie TUTAJ (plik pdf).

 

Aktualizacja 20.02.2019 r. - WYDŁUŻENIE TERMINU NABORU NA STANOWISKO PRACOWNIK SOCJALNY - czytaj TUTAJ (plik pdf).

 

Wynik naboru do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie: W NABORZE NA STANOWISKO PRACOWNIKA SOCJALNEGO WYŁONIONO PANIĄ KATARZYNĘ GĄDEK.

 


 

Środowiskowy Dom Samopomocy "Szansa" w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko INSPEKTORA DS. KSIĘGOWOŚCI - ogłoszenie (plik pdf).

Wynik naboru w ŚDS "SZANSA" w Sianowie: W NABORZE NA STANOWISKO INSPEKTORA  DS. KSIĘGOWOŚCI WYŁONIONO PANIĄ EWĘ MARKOWSKĄ

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko RATOWNIKA MEDYCZNEGO DO DZIENNEGO DOMU "SERNIOR+" - ogłoszenie (plik pdf).

"Na ogłoszenie : RATOWNIK MEDYCZNY na 1/8 etatu nie wpłynęła żadna oferta"

 


 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko INSPEKTORA DS. KSIĘGOWOŚCI - ogłoszenie (plik pdf).

Wynik naboru w MGOPS w Sianowie: W NABORZE NA STANOWISKO INSPEKTORA  DS. KSIĘGOWOŚCI WYŁONIONO PANIĄ EWĘ MARKOWSKĄ 

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW - ogłoszenie (plik pdf).

 Wynik naboru na stanowisko SPECJALISTA DO SPRAW PROJEKTÓW - WYŁONIONO: PANA ROBERTA SUSZCZAKA

 

 

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko: PRACOWNIK SOCJALNY - ogłoszenie (plik pdf).

Wyniki naboru na stanowisko PRACOWNIKA SOCJALNEGO - NIE WPŁYNĘŁA ŻADNA OFERTA 

 


 

Środowiskowy Dom Samopomocy „SZANSA” w Sianowie ogłasza nabór na stanowisko: TERAPEUTA - ogłoszenie (plik pdf).

Wyniki naboru na stanowisko  TERAPEUTY  - NIE WPŁYNĘŁA ŻADNA OFERTA 

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA ASYSTENTA RODZINY - ogłoszenie (plik pdf).

Wyniki naboru na stanowisko ASYSTENTA RODZINY - WYŁONIONO: PANIĄ WIESŁAWĘ SOBCZYŃSKĄ ,  PANIĄ PAULINĘ ZAPOŁOCH

 


 

OGŁOSZENIE MIEJSKO-GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE W SPRAWIE ZATRUDNIENIA PSYCHOLOGA - ogłoszenie (plik pdf).

Wyniki naboru na stanowisko PSYCHOLOGA - WYŁONIONO PANIĄ EWĘ TROĆ

 


 

OGŁOSZENIE NABÓR NA STANOWISKO REFERENT W MIEJSKO-GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W SIANOWIE DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - ogłoszenie referent (plik pdf).

Wyniki naboru na stanowisko REFERENTA W DZIALE ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH - WYŁONIONO PANIĄ MARTĘ ZIELONKA

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 28 grudnia 2018 19:40
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Gierowski
Ilość wyświetleń: 3929
01 października 2020 12:51 (Tomasz Gierowski ) - Zmiana treści zakładki.
01 października 2020 12:43 (Tomasz Gierowski ) - Zmiana treści zakładki.
21 września 2020 12:30 (Tomasz Gierowski ) - Zmiana treści zakładki.